Jaktpremierte Imingen hunder

Jaktpremierte avkom

Gordonsetter:
Imingens Ima Charm: 2x2Uk-3Uk
Imingens Sako: 2Uk-3x2Ak-1Ak-6Vk-5Vk
Imingens Nadia: 2Uk
Imingens Ima Charm II: 2Uk-2x3Ak-1Ak-4Vk-3x1Vk-Delt NM Lag 95 med Sølvplass. 3Vk Individuelt høyfj-2x2Ak skog-1Ak skog-NM Finalist Skog 94-95-96
Imingens Rs Syrah: 3Ak
Imingens Rs Orko II: 2x2Uk

Imingens Rb Arak: 3Ak
Imingens Cira: 2Uk
Imingens Is Jakko: 3Uk
Imingens Is Judy Girl: 2x2Uk-3x1Ak-2Vk-1Vk-NM finalist høyfj 97
Imingens Is Rapp II: 3Ak-2Ak
Imingens Miss Bovie II: 3Uk-2x2Uk-2Ak-3x1Ak-6Vk-5Vk-2x3Vk-3Vkfin-2Vk-2x1Vk-1Vkfin-1Vk/Ck NM kval-Finalist NM høyfj 2003. Delt NM lag 2000-Finalist Sølvhundløpet 2000 høyfj-3x2Ak skog
Imingens Shack: 1Uk
Imingens Ulla: 3Ak-3x2Ak-1Ak-5Vk
Imingens Akita: 3Uk
Imingens Føyka: 3x2Uk
Imingens Trønder Trøkk: 2Uk-3Ak skog-1Ak skog
Imingens Br Elleville: 2Uk-1Ak skog
Imingens Br Arpi: 3Ak-3x2Ak-6Vk-5Vk-2x4Vk-4Vkfin-3Skl høyfj-3Ak skog-2x2Ak skog-1Ak skog-Bon i Europamesterskap 05-Tres Bon Europamesterskap 05 lavl.
Imingens Br Arja: 3Uk-2Uk-5x1Uk-Finalist Unghund Grand Prix 02-Finalist Forus Open 02-Nr 2 Årets Unghund Gs-1Ak-3Vkfin
Imingens Br Korac Royal: 2Ak skog-1Ak høyfj
Imingens Mt Falk: 3Uk
Imingens Emmy O'neil: 3Uk-2Uk-3x2Ak
Imingens Em Leki: 2x2Ak-1Ak
Imingens Em Miss Becky: 2Uk-1Uk-2x2Ak-1Ak-1Vk-1Vk/Ck høyfj-2Ak skog-4x1Ak skog-Finalist NM skog 08-Årets Skogsfuglhund Ngk 07
Imingens Mk Lucifer: 3Uk-5x2Uk-1Uk
Imingens Bh GærGo: 3x2Uk-2x1Uk-2Ak-1Ak-5Vk høyfj-3Ak skog-2x2Ak skog-Finalist NM skog 09
Imingens Bh Zina: 2Uk
Imingens Bh Jippi-Ja: 3Uk-2x2Uk-1Uk-3Vk høyfj-4x1Ak skog-1Vk NM kval skog 09-Finalist NM skog 09-Årets Skogsfuglhund Ngk 06
Imingens Et Buffy: 2x2Uk-1Uk
Imingens Et Datter: 2Uk, prøvens beste hund-3pr lavl-Årets Unghund Finland-3x2Ak lavl-Årets Lavlandshund Finland-Vinner av Gordonrace 08-2 pr Gordonrace 09
Imingens Jz Frid: 2Ak
Imingens Jz Modesty Blaise: 3Uk-2x2Uk-1Uk-3Ak-5x2Ak høyfj
Imingens Jz Del Piero: 3Uk-1Ak-3Vk-1Vk høyfj-3x1Ak apport
Imingens Jz Frost von Qvintus: 1Uk høyfj-1Ak skog
Imingens Ek Ask: 2Uk
Imingens Ek Elle-Gant: 5x2Uk-3x1Uk-Nr 3 Årets unghunder Ngk-2x2Ak-1Ak-4Vk-1Vk/Ck semi-1Vk/Ck-1Vk/Ck-2Vk-Finalist Rolf Sevendal Minneløp12- 2x2Ak skog-4x1Ak skog-4Vk NM Finale skog 13-2x1Ak lavland-Årets Lavlandshund 12-1Vk NM Vinner skog 2014-Årets Hund 14 NFK
Imingens Ek Papakeecha: 3Uk
Imingens Ek Back in Black: 4x2Ak høyfj-2Ak skog
Imingens Ek Ima Charm III: 2Uk-1Uk-3Ak-1Ak-1Vk/Ck fin-4Vk NM kval-2Vk NM kval-3Vk kval-3Vk-Finalist Rolf Sevendal Minneløp 12 høyfj-3Ak skog-2x2Ak skog-3Ak lavl
Imingens Ek Bajkal: 3Ak høyfj

Imingens Jf Mayhem: 2Ak-4Vk-3Vk høyfj-2Ak lavl-3Ak skog-7x2Ak skog-1Ak-1Ak skog
Imingens Bg Barack: 2Uk
Imingens Ih Alf: 1Uk

Imingens Ih Luna: 2Uk-3Uk-2Uk-3Uk
Imingens Ih Bror: 1Uk-3Uk-1Uk
Imingens Ih Aslan: 2Uk-1Uk-2Uk-Semifinale Norsk Derby 18
Imingens Ih Ronja: 3Uk
Imingens Ih Steffi: 3Uk-2Uk

Irsksetter:

Risklettens Eos: 3Uk-2Uk-1Ak-6Vk
Imingens Cash Alex: 2x3Uk-2Uk-10x1Uk-4 pr Fjällpokalen-Finalist Nors Derby 01-Årets Unghund Is-2x2Ak-1Ak-4Vk NM kval-5x1Vk-2x1Vk fin-1Vk/Ck-Finalist NM Vinter 03-1Skl/Cert/Hp-1Skl/Cert/Hp/Cacit SM vinner 05-2Skl SM 06-Finalist NM høst 07
Imingens Cash Flannigan: 5x2Uk-1Uk-1Ak
Imingens Daiwa: 1Uk-2Ak
Imingens Vicky: 2Uk
Imingens Mounty Jr: 3x2Ak-1Ak
Imingens Sa Troja: 2x2Uk-2x1Uk-2Ak-1Ak-3Vk-1Vk-2x1Vk/Ck-1Vk/Cacit høyfj-1Ak skog
Imingens Sa Lollipop: 2x1Uk-1Ak-6Vk NM kval-3Skl-2Vk fin-2x2Vk-2Vk fin Sølvhund 07-3Vk fin Kongsvold-14x1Vk-3xCk-2Skl/Cert/Hp/Res Cacit SM 07-2x1Skl/Cert/Hp-NM vinner vinter 07-Delt NM lag 07, Sølvmedlaje-Beste hund individuelt-Finalist NM 04-06-07-09-10-SM finalist 05-07-3x1Ak skog-Æp skog-1Vk NM semi skog 09-Finalist NM skog 09-11-Årets Hund uansett rase 07-Årets Jakthund 07-Vinner av Norges Cup 07-Årets Irsksetter 07
Imingens Sa Mirax: 2Ak
Imingens Sa O'Malley: 3Uk-2x2Ak skog-2x1Ak skog-2Vk NM semi skog-1Vk NM kval skog 09-Finalist NM skog 09-2x2Ak lavl
Imingens Sm Shakira: 3Uk-2Uk-2x1Uk-1Ak skog
Imingens Sm Bjørk: 5x2Uk-7x1Uk-2 pr Sør Norsk Mesterskap-2Ak-3x1Ak-3Vk fin-3Vk-Finalist Sølvhundløp 05-2x1Vk/Ck
Imingens Sl Kira: 2Uk-1Uk-2Ak
Imingens Sl Birk: 1Uk/Hp-3Ak-4x2Ak
Imingens Lz Røa: 3Uk-3x2Ak høyfj-2x2Ak skog
Imingens Lz Mali: 2x2Uk-5x2Ak
Imingens Lz Yankee: 2Uk
Imingens Lz Kayleigh: 2x3Uk-1Uk-Finalist Forus Open-3x3Ak høyfj-3Ak skog-1Ak skog-2Uk lavl
Imingens Lz Theo: 3x2Uk-2x3Ak-2x2Ak høyfj-2Ak skog
Imingens Lz Toy: 4x2Uk-1Uk-3x2Ak-4x1Ak-4Vk-4Vk fin Exit Cup-3x3Vk-6x2Vk-7x1Vk-1Vk/Cacit-4xCk-Deltaker NM lag 11-12-Sølvmedalje
Imingens Lz Punch: 2x3Uk-1Uk-2Ak-2x1Ak-5Vk-3Vk-1Vk/Cacit
Imingens Li Tingeling: 2x3Uk lavl-2x2Ak-2x1Ak høyfj-6Vk lavl-Finalist NM skog 11
Imingens Li Just for Fun: 3x1Ak-4x2Ak-1Ak høyfj
Imingens Li Magica: 2x1Uk-Finalist Norsk Derby 10
Imingens Li Pin Up: 2x2Uk-3x1Uk-2x2Ak høyfj-2x2Ak skog-1Ak skog
Imingens Li Fant: 3Uk-2Uk
Imingens Li Peter Pan: 2x2Uk-1Ak lavl-2Ak lavl
Imingens St El Nino: 2Ak lavl
Imingens St Troy: 3Uk-3x2Uk-2x1Uk-1 Pr Norsk Derby kval-Vinner Norges Cup Uk høst Is-2Ak-2x1Ak-4Vk-2x3Vk-1Vk/Ck-1Vk/Ck-2Vk fin-4Vk-2Vk/Ck-3Vk-2Vk-4Vk fin-5Vk- 1Vk/Ck- NJCH
Imingens St Kira: 2Ak
Imingens St Nero: 2x2Ak-1Ak-1Vk-3Vk fin
Imingens Lk Iskald: 3x2Uk-8x1Uk-1 Pr Norsk Derby kval-Finalist Norsk Derby-Finalist Unghund Grand Prix-Årets Unghund Is-Nr 3 Årets Unghund uansett rase
Imingens Lk Prinsesse Ariel: 2Uk-7x2Ak-1Ak-2Vk-6Vk-2Vk-4Vk
Imingens Lk Non Stop: 3Uk-1Uk-1Vk-1Vk-4Vk fin-1Vk/Ck-1Vk fin-1Vk/Ck-1Vk/Ck høyfj-2x1Uk lavl-1Ak lavl-3Vk-3Vk Fin-2x4Vk lavl-5Vk NM lavl kval-5Vk NM lavl semi-4Vk Finale NM lavland 14-1Vk lavl-Årets Lavlandshund Nisk 14-NM vinner lag lavland 15-Årets Høyfjellshund Nisk 15-Bronse NM lag lavl 17-NJCH
Imingens Lk Naya Nuki: 2x2Uk-1Ak-5Vk-1Vk høyfj-1Vk NM kval skog 13-Finalist NM skog 13
Imingens Lk Rayban: 2Uk-3x1Uk-2x1Ak-1Vk-4Vk NM kval-1Vk/Ck NM semi høyfj-3Vk fin-3Vk-2Vk Exit kval-4Vk Fin Exit 16-4Vk-2Vk-2Vk/res Cacit-1Vk fin-2Vk-3Vk fin-NJCH
Imingens Lk Frisk-Is: 3Uk-2Uk
Imingens Lk Indi: 3x1Uk-2Ak-5Vk-2Vk-3Vk semi-4Vk finale Rolf Sevendal 14 høyfj-Finale Sølvhundløpet 15-6x1Ak-2Ak skog-2Vk NM semi skog 13-3Vk NM finale skog 13
Imingens Pr Karma: 2Uk
Imingens Pr Prince: 3x2Uk-1Ak-2x2Vk-3Vk fin-2x5Vk-1Vk-1Vk/Ck-3Vk fin høyfjell-Finale Sølvhundløpet 14-1Vk/Ck-NM Vinner lag vinter 16-2Vk NM lag 16-1Vk/Ck NM kval 16-1Vk NM vinter 16-1Vk-1Vk/Cacit Rolf Sevendal 16-1Vk/Ck-1Vk-2Vk/res Cacit-NM lag vinner høst 2016-NJCH-Årets Irsksetter 16-Årets Høyfjellshund Nisk 16-Årets Hund NFK 16-Årets Hund FKF, Vinner av Norges Cup 16-4Vk NM finale vinter 17-1Vk/Ck-Finalist Rolf Sevendal 17-Nr 2 av Årets jakthunder i Njff 16-1Ak skog-1Vk NM lag vinter individuelt 18-1Vk/Ck-NM høyfjell høst finalist 18
Imingens Pr Iza-Bell: 1Ak høyfj 
Imingens Pr Pippi: 2Ak-2x1Ak-2x1Vk høyfj-Finale Sølvhundløpet 15-2Vk Nm kval-Finale NM 15 høst-3Vk Finale Kongsvold-2Vk fin-2Vk NM kval 16-3Vk kval-4Vk semi-2Vk-3Vk semi-5Vk Finale Kongsvold-2Vk-Finalist Rolf Sevendal 15-16-17-1Vk finale Sølvhund 18
Imingens Pn Vegas: 2x2Uk-4x1Uk-2Ak-1Ak-2Vk-1Vk høyfj 
Imingens Pn Balder: 3x2Uk lavl-2Uk høyfj
Imingens Io Tessa: 3Uk-2Uk-1Uk-2Ak
Imingens Io Bajaz: 2Uk-1Uk høyfj-Derbyfinalist-2Uk lavl-1Uk apportpr-1Ak lavl
Imingens Io Eero: 1Uk-2Ak
Imingens Io Milla: 2Uk
Imingens Io Era: 1Uk 
Imingens Al Fram: 2Ak-1Ak-1Ak skog
Imingens Ac Sherpa: 1Uk-1Uk